استفاده از خدمات مشاوره آکادمی داده

استفاده از خدمات مشاوره آکادمی داده


  • 525 بازدید

محققین، دانشجویان و پژوهشگران گرامی در حوزه های داده کاوی، متن کاوی، نظرکاوی و تحلیل احساسات و…  می توانند از خدمات مشاوره ای آکادمی داده بهره ببرند.
دانشجویی که در اولین قدم به دنبال انتخاب موضوع در فیلدهای داده کاوی، متن کاوی و نظرکاوی است شایسته است از یک مشاور که سالهاست در این فیلد ها فعالیت می کند کمک بگیرد.
در بسیاری از موارد وظایفی که برای اساتید راهنما تعریف شده است توسط آنها پیاده نمی شود و دانشجویان از عدم مشاوره و راهنمایی مفید توسط اساتید شکایت می کنند، اینجاست که آکادمی داده وارد عمل شده و می‌تواند راهگشای دانشجویان باشد.
خدمات مشاوره ای حرفه ای آکادمی داده، با هزینه ای منصفانه انجام می گردد و می توانید با هزینه ای کمتر از یک جلسه خصوصی یک دانش آموز ابتدایی مشاوره های مفیدی اخذ نمایید. البته برای دانشجویان با منطق های عجیب و غریب خواستار مشاوره رایگان هستند! ولی آیا خود آنها حاضرند ساعت‌ها وقت خود را رایگان در اختیار دیگران قرار دهند؟ یک وکیل مشاوره های حقوقی را رایگان انجام می دهد؟ یک پزشک رایگان ویزیت انجام می دهد؟  یک استاد رایگان تدریس می کند؟  خیر.  همه این خدمات در قبال دریافت هزینه ای انجام می گردد. آکادمی داده با سابقه بیش از ۵ سال فعالیت و تولید محتوا در حوزه های داده کاوی، متن کاوی و نظرکاوی و…  آدرس امنی است برای کسانی که به دنبال گرفتن مشاوره ها در راه انجام تحقیقات خود هستند!
 بیش از یک هزار مقاله منتشر شده در وب سایت آکادمی داده، لوح زرینی است که با نگاه به آن با خیالی آسوده می توانید از خدمات مشاوره ای ما بهره ببرید.
 در خدمات مشاوره ای آکادمی داده، بهترین، ساده ترین، حرفه ای ترین راه برای انجام پایان نامه تحصیلات تکمیلی، تحقیقات، مقاله و... برای شما ترسیم می شود و با طی کردن مرحله به مرحله این مسیر خواهید توانست با موفقیت کامل به هدف خود از انجام تحقیق در فیلدهای مطالعاتی داده کاوی، متن کاوی و نظرکاوی برسید!
 افتخار بزرگی است همراهی بیش از ۱۵۰ دانشجو در سالیان فعالیت آکادمی داده دانشجویانی که در ۹۹ درصد از مواقع با رضایت کامل از خدمات آکادمی داده بهره برده اند.
 خوشحال و مفتخریم توانسته ایم قدمی هرچند کوچک در معرفی علوم به روز و جدید در کشور ایران نقشی داشته باشیم. امیدواریم با همکاری و حمایت شما آکادمی داده بتواند به زودی دهمین سال فعالیت خود را جشن بگیرد. 

برای گرفتن مشاوره از آکادمی داده می توانید با اکانت تلگرامی ما تماس بگیرید. @dataacademy