اطلاعات منتشر شده در شبکه اجتماعی توییتر

اطلاعات منتشر شده در شبکه اجتماعی توییتر


  • 485 بازدید

در مورد شبکه های اجتماعی بسیار صحبت شده است. توییتر یکی از مورد توجه ترین این شبکه هاست. سوالی که مطرح است این است که چه اطلاعاتی در شبکه های اجتماعی مانند توییتر در بحران ها منتشر می شود. پاسخ این سوال این است که اطلاعات واحد و مشخصی در این شبکه های اجتماعی منتشر نمی‌شود. به طور مثال در حادثه ای مانند طوفان، اطلاعات و محتوای متفاوتی در شهر یا کشور مختلف می‌تواند منتشر شود.

بر اساس اطلاعات آژانس اطلاعات ملی آمریکا، فجایع طبیعی خسارت های مختلفی بر اساس ثروت آن کشور ایجاد می‌کند به طور مثال یک طوفان در کشور نروژ باعث خسارت های اقتصادی بیشتر می‌شود تا خسارت های جانی. در یک کشور فقیر خسارت‌ها بیشتر جانی است. البته خسارت های اقتصادی نیز وجود دارد ولی در صدر توجه خسارتهای جانی قرار می گیرد و در شبکه های اجتماعی مانند توییتر این موارد بیشتر مطرح می شود. بدین ترتیب محتوای تولید شده در یک موضوع نیز بر اساس جغرافیایی آن در شبکه های اجتماعی متفاوت است و انتظار محتوای یکسان در حوادث و بحران های مختلف در شبکه های اجتماعی توییتر بیجاست.

کپی برداری بدون ذکر منبع، بر اساس قانون جرائم اینترنتی و مادۀ 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای غیر قانونی بوده و مجازات جزای نقدی و حبس دارد و شرعا نیز حرام است! 
اگر در زمینه َشبکه های اجتماعی در حال تحقیق یا پیاده سازی پروژه تجاری یا پایان نامه هستید برای گرفتن مشاوره یا دادن سفارش انجام با ما تماس بگیرید.  آکادمی داده در تلگرام، واتزآپ و تمامی پیام رسان های ایرانی(سروش، آی گپ، بله و ویسپی) با شماره 09120637751 حضور دارد برای ارتباط از طریق ایمیل آدرس جیمیل: dataacademyir@gmail.com می باشد. 


افتخار آکادمی داده، همسفر بودن با شما در راه یادگیری علم داده است.