انجام پایان نامه داده کاوی، حوزه تشخیص و شناسایی تقلب در مؤسسات مالی

انجام پایان نامه داده کاوی، حوزه تشخیص و شناسایی تقلب در مؤسسات مالی


  • 728 بازدید

شناسایی و تشخیص تقلب یکی از حوزه های مورد توجه در داده کاوی است. مؤسسات مالی و پولی به شدت به دنبال تسریع و سرعت عمل در شناخت فعالیت های کلاه برداران و متقلبان می باشند . بنابراین شناسایی و تشخیص تقلب به منظور جلوگیری از اقدامات متقلبانه در سیستم های بانکداری و مالی ، به خصوص بانکداری الکترونیکی که رشد روزافزونی را شاهد است ،اجتناب ناپذیر است .
این حوزه مطالعاتی روز به روز گسترده تر می شود ، دانشجویان عزیز تحصیلات تکمیلی می توانند در این حوزه مطالعاتی تحقیقات جامع و کاملی تهیه کرذه وبه دنیای علم ارائه نمایند .
برای شناسایی و تشخیص تقلب از هر دو رویکرد با نظارت و بدون نظارت داده کاوی می توان بهره جست . ولی روش های با نظارت ( یادگیری از نمونه هایی با کلاسهای معلوم فرضیه جامعی را تولید می کند ) بیشتر از طرف محققین مورد اقبال بوده اند .
بدین ترتیب شناسایی و تشخیص تقلب در داده کاوی یکی از حوزه های مطالعاتی محبوب و جالب برای دانشجویان برای انجام پایان نامه می باشد .این حوزه همچنان به ایده های نو باز است ومی توان از این حوزه تحقیقات کاملی استخراج کرد.

کپی برداری بدون ذکر منبع، براساس قانون جرایم اینترتی و مادۀ 12 فصل سوم قانون جرایم رایانه ای غیر قانونی بوده و مجازات جزای نقدی و حبس دارد و شرعا نیز حرام است! 

اگر در زمینه داده کاوی در حال تحقیق یا پیاده سازی پروژه یا پایان نامه هستید برای گرفتن مشاوره یا دادن سفارش انجام با ما تماس بگیرید.  آکادمی داده در تلگرام (https://t.me/dataacademyحضور دارد برای ارتباط از طریق ایمیل آدرس جیمیل: dataacademyir@gmail.com می باشد.

افتخار آکادمی داده، همسفر بودن با شما در راه یادگیری علم داده است.