انجام پایان نامه داده کاوی با نرم افزار رپیدماینر

انجام پایان نامه داده کاوی با نرم افزار رپیدماینر


  • 870 بازدید

انجام پایان نامه داده کاوی مانند انجام پایان نامه در حوزه های مشابه نیاز به ابزار دارد. یکی از مهم ترین این ابزارها رپیدماینر است. رپیدماینر یکی از مهمترین و پرطرفدارترین نرم افزارهای داده کاوی است که در سال 2006 توسط یک شرکت آلمانی طراحی و عرضه شده است.

چه چیزی داده کاوی نیست؟

داده کاوی چیست؟

آموزش ابزارِ داده کاوی رپیدماینر

​معرفی منابع برای یادگیری داده کاوی

در این نرم افزار موارد لازم برای داده کاوی، ماشین یادگیری، متن کاوی، تحلیل تجاری و تحلیل پیش بینی ارائه شده است.  از طریق این نرم افزار تمامی مراحل داده کاوی از جمله پیش پردازش، انتخاب ویژگی، ایجاد مدل و تصویر سازی نتایج قابل انجام است از آن جهت با استفاده از این نرم افزار تمامی پروژه های تجاری، علمی و تحقیقاتی قابل انجام است. 
رپیدماینر به صورت کاملی از الگوریتم ها و روش های داده کاوی پشتیبانی می کند . از جمله الگوریتم های مهمی که در رپید ماینر ارائه شده است بدین ترتیب هستند.

الگوریتم نایو بیز

انواع الگوریتم های شبکه عصبی

انواع الگوریتم های درخت تصمیم

انواع الگوریتم های رگرسیون

الگوریتم های خوشه بندی

و انواع متنوع الگوریتم های داده کاوی 

رپیدماینر به اشخاصی که با کدنویسی رابطه خوبی ندارند توصیه می شود. کدنویسی به دلیل پیچیدگی ها و سختی هایی که دارد معمولاً از طرف برخی از دانشجویان تحصیلات تکمیل انتخاب نمی شود در اینجاست که رپیدماینر و دیگر ابزارهای داده کاوی پا به عرصه ظهور می گذارند.

کپی برداری بدون ذکر منبع، براساس قانون جرایم اینترتی و مادۀ 12 فصل سوم قانون جرایم رایانه ای غیر قانونی بوده و مجازات جزای نقدی و حبس دارد و شرعا نیز حرام است! 

اگر در زمینه داده کاوی در حال تحقیق یا پیاده سازی پروژه یا پایان نامه هستید برای گرفتن مشاوره یا دادن سفارش انجام با ما تماس بگیرید.  آکادمی داده در تلگرام (https://t.me/dataacademyحضور دارد برای ارتباط از طریق ایمیل آدرس جیمیل: dataacademyir@gmail.com می باشد.

افتخار آکادمی داده، همسفر بودن با شما در راه یادگیری علم داده است.