انجام پایان نامه داده کاوی - پیش بینی بیماری ها

انجام پایان نامه داده کاوی - پیش بینی بیماری ها


  • 586 بازدید

همانطور که میدانیم داده کاوی علم شناسایی الگوست . الگوهایی که در مجموعه داده ها تکرار می شوند و روش ها والگوریتم های  داده کاوی از الگوهای تکرار شده ، دانش مورد نیاز را استخراج می‌کنند . 
استفاده از داده کاوی برای پیش بینی وقوع بیماری های مختلف سابقه طولانی دارد. از اولین سالهایی که داده کاوی مورد توجه قرار گرفت محققین داده کاوی و پژوهشگران حوزه سلامت سعی کردند از این دانش و علم نوین برای ارتقاء نظام سلامت استفاده کنند . 
استفاده از روش ها و الگوریتم ها داده کاوی باعث می شود الگوی پنهان در بیماران مبتلا یک بیماری مشخص شود . مثال های متعددی می توان در این مورد زد به طور مثال اگر شخصی دچار اضافه وزن باشد وخوردنی های قندی بسیاری مصرف نماید ودر کنار آن دارای سابقه خانوادگی در مبتلا به بیماری دیابت باشد در آینده به این بیماری مبتلا گردد . احتمال وقوع این موضوع و مورد توسط الگوریتم های داده کاوی امکان پذیر است و تلاش های بسیاری برای شناسایی عوامل مختلف بروز یک بیماری توسط روش های داده کاوی و محققین این حوزه انجام پذیرفته است .
انجام پایان نامه در این حوزه از داده کاوی می تواند ارزش افزوده بسیاری برای نظام سلامت در کشور و جهان داشته باشد . در وب سایت آکادمی داده در بخش داده کاوی سلامت کارهای انجام شده در داخل کشور در این حوزه برای کسانی که به دنبال تحقیق در حوزه داده کاوی برای پیش بینی بیماری ها هستند عرضه شده است .
یکی از مشکلات انجام تحقیق در حوزه پیش بینی بیماری ها نبود مجموعه داده یا دیتاست مناسب است به خصوص در ابعاد داخل کشور محلی برای دسترسی به این مجموعه داده ها نیست ولی وب سایت دیتا هارت توانسته است تا حدود زیادی این مشکل را رفع نماید و مجموعه داده یا دیتاست های بسیاری در حوزه استفاده از داده کاوی برای پیش بینی وقوع بیماری ها عرضه کرده است .
انجام پایان نامه داده کاوی در حوزه پیش بینی وقوع بیماری ها برای کسانی که به حوزه سلامت علاقه مند هستند و به مجموعه داده ها و دیتاست های مناسب دسترسی دارند توصیه می گردد.

کپی برداری بدون ذکر منبع، براساس قانون جرایم اینترتی و مادۀ 12 فصل سوم قانون جرایم رایانه ای غیر قانونی بوده و مجازات جزای نقدی و حبس دارد و شرعا نیز حرام است! 

اگر در زمینه داده کاوی - پیش بینی بیماری ها در حال تحقیق یا پیاده سازی پروژه یا پایان نامه هستید برای گرفتن مشاوره یا دادن سفارش انجام با ما تماس بگیرید.  آکادمی داده در تلگرام، واتزآپ و تمامی پیام رسان های ایرانی(سروش، آی گپ، بله، گپ و ویسپی) با شماره 09120637751 حضور دارد برای ارتباط از طریق ایمیل آدرس جیمیل: dataacademyir@gmail.com می باشد. 

افتخار آکادمی داده، همسفر بودن با شما در راه یادگیری علم داده است.