بررسی تشخیص نفوذ در شبکه های کامپیوتری با استفاده ازتکنیک های ترکیبی یادگیری ماشین

بررسی تشخیص نفوذ در شبکه های کامپیوتری با استفاده ازتکنیک های ترکیبی یادگیری ماشین


  • 623 بازدید

در این سلسله مقالات به مفاهیم و کاربرد های داده‌کاوی، متن کاوی و علوم مرتبط با علم داده پرداخته می‌شود. با توجه به حجم عظیم مقالات تولید شده در زبان فارسی در حوزه داده کاوی و علم داده، آکادمی داده تصمیم گرفت مقالات فارسی منتشر شده در این حوزه را خلاصه برداری کرده و در اختیار علاقه مندان قرار دهد. این مقالات ابتدا با معرفی موضوع و کارهای انجام شده آغاز می شود و سپس مجموعه داده یا دیتاست تحقیق ارائه می شود و سپس پیاده سازی انجام شده در رپیدماینر، وکا یا پایتون ارائه شده و نتایج تحلیل می شود.

در این رشته نوشته ها ابتدا خلاصه ای از مقاله ارائه شده و سپس نتیجه گیری مقاله عینا آورده می گردد و سپس فایل پی دی اف آن نیز برای دانلود در اختیار محققین و پژوهشگران عزیز قرار می گیرد. 

 روش های یادگیری ماشین ، سیستم های مختلف را قادر می سازد که یاد بگیرند، استنتاج کنند و به ما پیشنهاد های کاربردی ارائه دهند. با استفاده از رویکرد های یادگیری ماشین و هوش مصنوعی ، این سیستم ها قادر هستند ما را در حل مسائل مهم ، کاربردی یاری دهند. غالبا این کار با استناد واستفاده از داده هایی انجام می شودکه به دلیل حجم زیاد ویا ماهیت نامفهوم ، برای ما چندان قابل استناد نیست.با توجه به موارد ذکر شده و بالا بودن سرعت تشخیص در زمینه دقت نفوذ باید تحقیقات بیشتری صورت پذیرد.
 

این مقاله از طریق لینک قابل دسترسی است و محققین علاقه مند می توانند آن را به صورت رایگان دریافت نمایند. 


کپی برداری بدون ذکر منبع، بر اساس قانون جرائم اینترنتی و مادۀ 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای غیر قانونی بوده و مجازات جزای نقدی و حبس دارد و شرعا نیز حرام است! 

اگر در حال پژوهش در حوزه داده‌کاوی هستید، سوالات و اشکالات خود را از طریق تلگرام با آکادمی داده در میان بگذارید. با عضو شدن در کانال تلگرام  آکادمی داده از مقالات جدید و دیتاست های منتشر شده مطلع شوید. 

مجموعه مقالات فارسی به صورت یکجا نیز از طریق لینک قابل دسترسی هستند. 

​اگر در زمینه داده کاوی در حال تحقیق یا پیاده سازی پروژه یا پایان نامه هستید برای گرفتن مشاوره یا دادن سفارش انجام با ما تماس بگیرید.  آکادمی داده در تلگرام (https://t.me/dataacademyحضور دارد برای ارتباط از طریق ایمیل آدرس جیمیل: dataacademyir@gmail.com می باشد


افتخار آکادمی داده، همسفر بودن با شما در راه یادگیری علم داده است.