بررسی وضعیت تحصیلی دانشجویان دانشگاه آزاد مرودشت با رویکرد داده کاوی

بررسی وضعیت تحصیلی دانشجویان دانشگاه آزاد مرودشت با رویکرد داده کاوی


  • 598 بازدید

در این سلسله مقالات به مفاهیم و کاربرد های داده‌کاوی، متن کاوی و علوم مرتبط با علم داده پرداخته می‌شود. با توجه به حجم عظیم مقالات تولید شده در زبان فارسی در حوزه داده کاوی و علم داده، آکادمی داده تصمیم گرفت مقالات فارسی منتشر شده در این حوزه را خلاصه برداری کرده و در اختیار علاقه مندان قرار دهد. این مقالات ابتدا با معرفی موضوع و کارهای انجام شده آغاز می شود و سپس مجموعه داده یا دیتاست تحقیق ارائه می شود و سپس پیاده سازی انجام شده در رپیدماینر، وکا یا پایتون ارائه شده و نتایج تحلیل می شود.

در این رشته نوشته ها ابتدا خلاصه ای از مقاله ارائه شده و سپس نتیجه گیری مقاله عینا آورده می گردد و سپس فایل پی دی اف آن نیز برای دانلود در اختیار محققین و پژوهشگران عزیز قرار می گیرد. 


 دانشجویان زن و مرد متاهل غیر بومی در مقطع کارشناسی در رشته حقوق عمومی وضعیت تحصیلی بد را کسب نمودند . همچنین در این مطالعه سن بررسی شده زنان بین 22 تا 40 سال و سن مردان بالاتر از 40 سال بوده . دانشجویان زن متاهل بومی در مقطع کارشناسی در رشته روانشناسی وضعیت تحصیلی خوب را کسب نمودند. دانشجویان مرد متاهل شهرهای دور و نزدیک در مقطع کارشناسی در رشته مدیریت آموزشی وضعیت تحصیلی خوب را کسب نمودند. دانشجویان زن در رشته مهندسی شیمی صنایع غذایی و دانشجویان مرد در رشته مهندسی شیمی صنایع پالایش وضعیت تحصیلی خوب را کسب نمودند. دانشجویان زن متاهل شهرهای نزدیک در رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی فیزیولوژی وضعیت تحصیلی متوسط را کسب نمودند. دانشجویان زن متاهل بومی در رشته حسابداری وضعیت تحصیلی متوسط و دانشجویان زن مجرد بومی وضعیت تحصیلی خوب و دانشجویان مرد مجرد بومی در رشته حسابداری وضعیت تحصیلی متوسط را کسب نمودند. دانشجویان زن مجرد شهرهای نزدیک در رشته مهندسی شیمی صنایع غذایی وضعیت تحصیلی خوب و متوسط و دانشجویان زن مجرد شهرهای دور وضعیت تحصیلی خوب را کسب نموده اند. دانشجویان زن مجرد شهرهای نزدیک در رشته مهندسی فناوری اطالعات وضعیت تحصیلی بد را کسب نمودند با بررسی رتبه قبولی این دانشجویان کمتر از 7352 می باشد. دانشجویان مرد متاهل بومی در رشته علوم تربیتی برنامه ریزی وضعیت تحصیلی خوب ومتوسط را گذرانده اند. دانشجویان مرد متاهل بومی در رشته مدیریت امور بانکی وضعیت تحصیلی بد را کسب نمودند.

 

این مقاله از طریق لینک قابل دسترسی است و محققین علاقه مند می توانند آن را به صورت رایگان دریافت نمایند. 


کپی برداری بدون ذکر منبع، بر اساس قانون جرائم اینترنتی و مادۀ 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای غیر قانونی بوده و مجازات جزای نقدی و حبس دارد و شرعا نیز حرام است! 
اگر در زمینه داده کاوی در حال تحقیق یا پیاده سازی پروژه تجاری یا پایان نامه هستید برای گرفتن مشاوره یا دادن سفارش انجام با ما تماس بگیرید.  آکادمی داده در تلگرام، واتزآپ و تمامی پیام رسان های ایرانی(سروش، آی گپ، بله و ویسپی) با شماره 09120637751 حضور دارد برای ارتباط از طریق ایمیل آدرس جیمیل: dataacademyir@gmail.com می باشد. 


افتخار آکادمی داده، همسفر بودن با شما در راه یادگیری علم داده است.