خدمات تحلیل آماری

خدمات تحلیل آماری


  • 35 بازدید

تحلیل آماری به طور گسترده برای تجزیه و تحلیل داده ها در علوم انسانی به کار می رود. تحلیل آماری معمولا با نرم افزار SPSS انجام می شود. البته نرم افزارهای آماری بسیاری وجود دارد ولی پرکاربردترین نرم افزار تحلیل آماری، نرم افزار اس پی اس اس است. استفاده از تحلیل آماری در تحقیقات و پژوهشها بسیار متداول است. به همین دلیل آکادمی داده در این زمینه نیز خدمات خود را ارائه می دهد. 

امروزه داده ها تقریباً در تمام زمینه های زندگی دارای نقش اساسی و حیاتی هستند. داده ها دیگر جزء اصلی زندگی ما هستند. برای فهم داده ها نیاز به تجزیه و تحلیل داده ها وجود دارد. این تجزیه و تحلیل به کمک نرم افزارها و متخصصین آمار انجام می شود. 

نرم افزار SPSS اغلب برای تجزیه و تحلیل داده های علوم اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرد ، اما استفاده از آن محدود به علوم اجتماعی نیست و در بسیاری از تحقیقات برای تجزیه و تحلیل داده ها استفاده می شود. مشاغل و شرکت ها از داده ها برای تصمیم گیری بهتر ، افزایش سود ، افزایش درآمد و افزایش بهره وری استفاده می کنند. دنیای پزشکی با تحلیل های آماری سرکار دارد. علوم اقتصاد نیز به شدت وابسته به تحلیل های آماری است. اطلاعات آماری در همه جا وجود دارد. بسیاری از موسسات با داده های آماری کار می کنند. به همین ترتیب ، در بسیاری از مطالعات علمی براساس داده های آماری استوار است.

بیشتر پایان نامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا به شدت مبتنی بر آنالیز داده ها و تفسیرهای SPSS هستند.  اگر نیاز به تجزیه و تحلیل داده ها دارید. یکی از بهترین خدمات در کشور برای تجزیه و تحلیل داده ها و تجزیه و تحلیل SPSS موسسه آکادمی داده است. این خدمات با هزینه کم و کیفیت بالا عرضه می شود. متخصصین علم آمار آکادمی داده در بهترین دانشگاههای دنیا تحصیل کرده اند و دارای تجربه بین المللی نیز هستند.

​هزینه تجزیه و تحلیل SPSS به چهار عامل بستگی دارد:

1- تعداد تست ها
2- تنوع مقیاس و داده های جمعیتی
3- تنوع فرضیه ها
4- تاریخ تحویل

هنگامی که ما این اطلاعات را دریافت می کنیم ، مناسب ترین هزینه از موسسه آکادمی داد به شما پیشنهاد می شود. هزینه تجزیه و تحلیل SPSS معمولاً بین 200-800 هزار تومان است.

اگر در حال پژوهش در حوزه علم آمار هستید یا به دنبال انجام پروژه های آماری خود با نرم افزارهای SPSS, AMOS و LISREL  هستید با آکادمی داده تماس بگیرید.

سوالات و اشکالات خود را از طریق تلگرام با آکادمی داده در میان بگذارید. با عضو شدن در کانال تلگرام  آکادمی داده از مقالات جدید و دیتاست های منتشر شده مطلع شوید. 

مجموعه مقالات فارسی به صورت یکجا نیز از طریق لینک قابل دسترسی هستند. 

اگر در زمینه داده کاوی در حال تحقیق یا پیاده سازی پروژه یا پایان نامه هستید برای گرفتن مشاوره یا دادن سفارش انجام با ما تماس بگیرید.  آکادمی داده در تلگرام (https://t.me/dataacademyحضور دارد برای ارتباط از طریق ایمیل آدرس جیمیل: dataacademyir@gmail.com می باشد.