داده کاوی توزیع شده در شبکه ها

داده کاوی توزیع شده در شبکه ها


  • 412 بازدید

 آکادمی داده  که به زودی پنجمین سال فعالیت خود را جشن می گیرد سالهاست به دنبال ایجاد محتوای مفید برای علاقه مندان علوم داده‌کاوی، متن کاوی و علوم مرتبط با علم داده، مدیریت دانش، هوش تجاری و مباحث مرتبط است.  آکادمی داده  امیدوار است با این اقدامات بتواند اثری هر چند اندک در افزایش آگاهی علاقه مندان به این حوزه ها داشته باشد. در این سری مقالات  آکادمی داده  تلاش دارد مقالات جالب، جدید، پر محتوا و اثرگزار را در علوم داده‌کاوی، متن کاوی، مدیریت دانش، هوش تجاری و مباحث مرتبط ارایه نماید. در این سری مقالات ابتدا مقدمه و سپس نتیجه گیری مقالات ارایه شده است و سپس‌ فایل پی دی اف مقاله برای دانلود رایگان علاقه مندان توسط  آکادمی داده تهیه شده و قابل دانلود است.

چکیده 
الگوریتم استخراج اطلاعات به طور گسترده به منظور تجزیه و تحلیل شرکت ها و مجموعه داده های علمی بزرگ ذخیره شده در پایگاه داده ها و آرشیوهای داده استفاده می شود. در رشته های صنعت، علم و تجارت اغلب نیاز به تجزیه و تحلیل مجموعه داده های بسیار بزرگ روی سایت های جغرافیایی توزیع شده با استفاده از قدرت محاسباتی سیستم های توزیع شده و موازی است. شبکه می تواند نقش قابل توجهی در تامین پشتیبانی محاسباتی مؤثر برای توزیع برنامه های کاربردی کشف دانش را ایفا کند. برای توسعه برنامه های کاربردی داده کاوی در شبکه ها یک سیستم به نام شبکه دانش طراحی شده است. این مقاله به دانش چارچوب شبکه و ارائه ابزار فراهم شده توسط شبکه دانش برای اجرای کشف دانش توزیع شده می پردازد. در این مقاله مورد بحث قرار می گیرد که چگونه می توان برنامه های کاربردی داده کاوی را با استفاده از ابزار های شبکه دانش با جست و جو در منابع شبکه ، طراحی و پیاده سازی کرد و هم چنین برخی از نتایج عملکرد نیز مورد بحث قرار گرفته است.

نتیجه گیری و کار های آینده
سوئیت های داده کاوی موازی و توزیع شده و سیستم های شبکه کامپیوتری دو عنصر حیاتی از محیط های محاسبات با کارایی بالا، در آینده برای علی الکترونیک آزمایش های فشرده داده ای کسب و کار الکترونیکی و پشتیبانی از سازمان های مجازی ( تیم های مجازی ) خواهد بود. بر ساخت های شبکه در حال رشد بسیار سریع است و بیشتر و کامل تر در تعدادی از ابزارها و در انواع برنامه های کار موتی پشتیبانی می شود در امتداد ای استان خدمات شبکه از خدمات جهت دار محاسبات عمومی به مدیریت اطلاعات سطح بالا و دانش و خدمات کشق در حال تغییر است شبکه های تاشي، کلاس های کاملا جدیدی از برنامه های کاربردی پیشرفته برای مقابله با طوفان داده ها را قادر خواهد ساخت یکپارچه سازی آنها یک چالشی است که دستاوردها می تواند منافع بسیاری را در حوزه های کاربردی مختلف تولید کنند این روند بزرگ نرم افزار سناریو شبکه و ارائه فرصت ها برای کارایی بالای سیستم های توزیع شده مبتنی بر دانش و خدمات از قبیل داده کاوی و کشف دانش است. در این مقاله سیستم شبکه دانش مورد بحث قرار گرفت که جزء مهمی از این روند است پس از معرفی معماری عمومی از شبکه دانش ما وگا را ارائه کردیم و گا ابزاری است که برخی از خدمات ارائه شده توسط شبکه دانشي را پیاده سازی می کند و گام به گام بحث شد که چگونه یک کاربر می تواند با استفاده از وگا اقدام به ساخت و اجرای محاسبات کشف دانش در یک راه ساده کند. نتایج تجربی از اجرای نرم افزار داده کاوی توزیع شده در شبکه با استفاده از شبکه دانش ارائه شده بدست آمد.

این مقاله توسط آکادمی داده تهیه شده است و از طریق لینک قابل دسترسی است. محققین علاقه مند می توانند آن را به صورت رایگان دریافت نمایند. 

اگر در حال پژوهش در حوزه داده کاوی هستید، سوالات و اشکالات خود را از طریق تلگرام با آکادمی داده در میان بگذارید. با عضو شدن در کانال تلگرام  آکادمی داده از مقالات جدید و دیتاست های منتشر شده مطلع شوید. 

مجموعه مقالات فارسی به صورت یکجا نیز از طریق لینک قابل دسترسی هستند. 

اگر در زمینه داده کاوی در حال تحقیق یا پیاده سازی پروژه یا پایان نامه هستید برای گرفتن مشاوره یا دادن سفارش انجام با ما تماس بگیرید.  آکادمی داده در تلگرام (https://t.me/dataacademyحضور دارد برای ارتباط از طریق ایمیل آدرس جیمیل: dataacademyir@gmail.com می باشد.