دانلود رایگان مقالات مفید در مورد داده کاوی-5

دانلود رایگان مقالات مفید در مورد داده کاوی-5


  • 192 بازدید

آکادمی داده در این سالیان فعالیت خود همواره سعی داشته است در خدمت دانشجویان و محققین عزیز داده کاوی، متن کاوی و علوم مرتبط باشد. نشان به آن نشان که در وب سایت آکادمی داده  بیش از یک هزار مقاله ارزشمند و قابل اعتنا منتشر شده است تا مورد استفاده شما مخاطبین گرامی باشد. در این مبحث چندین مقاله مفید فارسی با لینک دانلود رایگان در حوزهای مختلف علم داده منتشر شده است. آکادمی داده این افتخار را دارد با ارائه محتوای آموزشی مفید در داده کاوی، متن کاوی، نظرکاوی، هوش تجاری و دهها حوزه دیگر یاری رسان شما عزیزان باشد.

دسته بندی مشتریان بيمه با استفاده از داده کاوی

Kudu ، لایه ذخیره ساز Hadoop

پردازش  تحلیلی بر خط

مقایسه پایگاه داده عملیاتی و پایگاه داده تحلیلی

امکانات و مزایای اختصاصی Postgres

راهکارهای تضمین درآمد ( Revenue Assurance )

مديريت ريسکهای سازمانی با سامانه های هوشمندی کسب و کار

پیش درآمدی بر طراحی سناریو

ارائه روشی برای آنالیز احساسات در متن نظرات

به شما اکیدا توصیه می گردد برای مشاهده مجموعه بی نظیر مجموعه مقالات فارسی در حوزه های مختلف به وب سایت دیتاهارت سر بزنید. 

اگر در حال پژوهش در حوزه داده کاوی هستید، سوالات و اشکالات خود را از طریق تلگرام با آکادمی داده در میان بگذارید. با عضو شدن در کانال تلگرام  آکادمی داده از مقالات جدید و دیتاست های منتشر شده مطلع شوید. 

اگر در زمینه داده کاوی در حال تحقیق یا پیاده سازی پروژه یا پایان نامه هستید برای گرفتن مشاوره یا دادن سفارش انجام با ما تماس بگیرید.  آکادمی داده در تلگرام (https://t.me/dataacademyحضور دارد برای ارتباط از طریق ایمیل آدرس جیمیل: dataacademyir@gmail.com می باشد.