دانلود رایگان مقالات مفید در مورد علم داده

دانلود رایگان مقالات مفید در مورد علم داده


  • 465 بازدید

آکادمی داده در این سالیان فعالیت خود همواره سعی داشته است در خدمت دانشجویان و محققین عزیز علم داده و علوم مرتبط باشد. نشان به آن نشان که در وب سایت آکادمی داده  بیش از یک هزار مقاله ارزشمند و قابل اعتنا منتشر شده است تا مورد استفاده شما مخاطبین گرامی باشد. در این مبحث چندین مقاله مفید فارسی با لینک دانلود رایگان در حوزهای مختلف علم داده منتشر شده است. آکادمی داده این افتخار را دارد با ارائه محتوای آموزشی مفید در داده کاوی، متن کاوی، نظرکاوی، هوش تجاری و دهها حوزه دیگر یاری رسان شما عزیزان باشد. 

آشنايی با مفهوم Big data

مقدمه ای بر کلان داده و فناوری های مرتبط

فرآيند های تصمیم گیری

تکنیک DEMATEL

ارائه يک روش و ابزار يکپارچه سازی سيستم های بانکذاری مختلف

داده كاوی دانشجويان انصرافی دانشگاه تهران با تمركز بر حفظ دانشجويان شهريه پرداز (جلوگيری از رويگردانی مشتری)

نکات مهم در طراحی انبار داده ها

روشهای علمی شناسایی تقلب و کلاهبرداری در بانکداری و پرداخت همراه

به شما اکیدا توصیه می گردد برای مشاهده مجموعه بی نظیر مجموعه مقالات فارسی در حوزه های مختلف به وب سایت دیتاهارت سر بزنید. 

اگر در حال پژوهش در حوزه داده کاوی هستید، سوالات و اشکالات خود را از طریق تلگرام با آکادمی داده در میان بگذارید. با عضو شدن در کانال تلگرام  آکادمی داده از مقالات جدید و دیتاست های منتشر شده مطلع شوید. 

اگر در زمینه داده کاوی در حال تحقیق یا پیاده سازی پروژه یا پایان نامه هستید برای گرفتن مشاوره یا دادن سفارش انجام با ما تماس بگیرید.  آکادمی داده در تلگرام (https://t.me/dataacademyحضور دارد برای ارتباط از طریق ایمیل آدرس جیمیل: dataacademyir@gmail.com می باشد. 

د.