دانلود رایگان مقالات مفید در مورد هوش تجاری-5

دانلود رایگان مقالات مفید در مورد هوش تجاری-5


  • 364 بازدید

آکادمی داده در این سالیان فعالیت خود همواره سعی داشته است در خدمت دانشجویان و محققین عزیز هوش تجاری و علوم مرتبط باشد نشان به آن نشان که در وب سایت آکادمی داده  بیش از یک هزار مقاله ارزشمند و قابل اعتنا منتشر شده است تا مورد استفاده شما مخاطبین گرامی قرار گیرد. در این مبحث چندین مقاله مفید فارسی با لینک دانلود رایگان در حوزهای مختلف هوش تجاری منتشر شده است. آکادمی داده این افتخار را دارد با ارائه محتوای آموزشی مفید در داده کاوی، متن کاوی، نظرکاوی، هوش تجاری و دهها حوزه دیگر یاری رسان شما عزیزان باشد. امید است این مقالات شما را در فتح قله های علم و دانش کمک نماید. 

کاربران هوشمندی کسب و کار 

برنامه ريزی و مديريت عملكرد، كاربردها و توسعه سيستم های BI

تحليل ارزش مشتری در بانك با استفاده از تكنيك داده كاوی و تحليل سلسله مراتبی فازی 

Clickstream در وب کاوی

مدلسازی ارزش طول عمر مشتریان با در نظر گرفتن اثرات شبکه ای در صنعت بانکداری

به شما اکیدا توصیه می گردد برای مشاهده مجموعه بی نظیر مجموعه مقالات فارسی در حوزه های مختلف به وب سایت دیتاهارت سر بزنید. بیش از چهارصد مقاله فارسی در زمینه هوش تجاری قابل خریداری است. 

اگر در حال پژوهش در حوزه داده کاوی هستید، سوالات و اشکالات خود را از طریق تلگرام با آکادمی داده در میان بگذارید. با عضو شدن در کانال تلگرام  آکادمی داده از مقالات جدید و دیتاست های منتشر شده مطلع شوید. 

اگر در زمینه داده کاوی در حال تحقیق یا پیاده سازی پروژه یا پایان نامه هستید برای گرفتن مشاوره یا دادن سفارش انجام با ما تماس بگیرید.  آکادمی داده در تلگرام (https://t.me/dataacademyحضور دارد برای ارتباط از طریق ایمیل آدرس جیمیل: dataacademyir@gmail.com می باشد.