مرجع کامل پروژه های آماده رپیدماینر

مرجع کامل پروژه های آماده رپیدماینر


  • 965 بازدید

استخراج دانش از داده، موضوعی است که ده‌ها سال است محققین علوم مختلف ازجمله علوم کامپیوتر را به خود مشغول کرده است. توجه به این علوم مخصوصاً از زمانی که تولید داده توسط کاربران حوزه فناوری اطلاعات گسترش پیدا کرد بیشتر شد. شبکه‌های اجتماعی نیز مزید بر علت شدند تا استخراج دانش از داده به‌مانند استخراج فلزات گران‌بها از معادن باشد. در همین راستا ابزارها و روش‌های بسیاری برای این استخراج عرضه‌شده است. ابزارهایی مانند رپیدماینر و وکا در کنار زبان‌های برنامه‌نویسی مانند پایتون به این کوشش پیوستند تا محققین راحت‌تر بتوانند این دانش را از داده‌های خام استخراج کنند. در همین راستا وب‌سایت‌های سعی می‌کنند باعرضه پروژه‌های موفق و مفید به محققین و پژوهشگران این حوزه یاری رسانند. ابزارهایی مانند رپیدماینر و وکا  در کنار زبان‌های برنامه‌نویسی مانند پایتون در عرصه استخراج دانش از داده بسیار فعال و موردتوجه هستند. ازاین‌رو موردتوجه قرارگرفته و عرضه این پروژه‌ها در این وب‌سایت آغازشده است. امید است این تلاش موردتوجه جامعه علمی و تحقیقاتی کشور قرار بگیرد.

در کنار پروژه های آماده در زمینه رپیدماینر می توان از متخصصین این وب سایت برای تعریف و اجرای پروژه های جدید بهره جست. در این وب سایت می توان پروژه های جدید سفارش داد. 

وب سایت مرجع کامل پروژه های آماده رپیدماینر سعی دارد با ارائه پروژه های آماده دانشجویان را در فهم و درک مفاهیم و کاربردهای داده کاوی یاری رساند. این وب سایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی اخذ شده از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و سال هاست توانسته است با ارائه خدمات با کیفیت اعتماد دانشجویان عزیز را کسب نماید. 

http://rapidminer-projects.ir

مجموعه مقالات داده کاوی پیاده سازی شده توسط رپیدماینر را می توانید به صورت رایگان از وب سایت دیتاهارت دانلود کنید.  

اگر پروژه یا موضوعی برای پیاده سازی توسط رپیدماینر دارید می توانید با آکادمی داده تماس بگیرید. 

 آکادمی داده در تلگرام (https://t.me/dataacademyحضور دارد برای ارتباط از طریق ایمیل، آدرس جیمیل: dataacademyir@gmail.com می باشد.