مشاوره گرفتن از آکادمی برای انجام پایان نامه داده کاوی، متن کاوی، نظر کاوی

مشاوره گرفتن از آکادمی برای انجام پایان نامه داده کاوی،  متن کاوی، نظر کاوی


  • 1,199 بازدید

 انجام پایان نامه برای تحصیلات تکمیلی یکی از موارد لازم و ضروری برای گرفتن مدارک بالاتر است و دانشجویان برای پایان تحصیلات تکمیلی، الزام به انجام پایان نامه و تحقیقات دارند.
 ولی به خصوص در بین دانشجویان کارشناسی ارشد به دلیل نبود تجربه کافی زمان بسیار زیادی در مراحل مختلف انجام پایان نامه تلف می شود.
 ممکن است دانشجوی ماهها و هفته ها زمان برای فهم و درک مطلب تلف نماید یا برای پیدا کردن منابع مناسب و معتبر هفته‌ها زمان از دست بدهد. مخصوصا داده کاوی،  متن کاوی و نظر کاوی(تحلسل احساسات و عقیده کاوی) به دلیل گستردگی بسیار زیاد سختی ها و پیچیدگی های بیشتری دارند. فهم مطلب و درک موضوعات مختلف در حوزه های داده کاوی،  متن کاوی و نظر کاوی(تحلسل احساسات و عقیده کاوی) می تواند برای دانشجویانی که تجربه کار تحقیقاتی کافی ندارند بسیار زمان گیر باشد. 

  متاسفانه به دلیل مشغله زیاد و بعضاً عدم تسلط به مطلب توسط اساتید مشاور و  راهنما از انجام وظیفه خود قاصر هستند و به همین دلیل زمان زیادی از دانشجویان در سردرگمی می گذرد. آکادمی داده به دلیل داشتن کادری توانمند و با سابقه می‌تواند دانشجویان عزیز را راهنمایی نماید. ارائه محتوای مناسب آموزشی،  راهنمایی برای درک مطلب بهتر،  ارائه کارهای مرتبط انجام شده و ارائه راه حل برای پیاده سازی از جمله مواردی است که آکادمی داده میتواند به دانشجویان در اثنای انجام پایان نامه خود ارائه ده .  خدمات بر اساس ساعت های طی شده برای  مشاوره تخمین هزینه می گردد .
 داشتن مشاور واقعی در طی انجام پایان نامه داده کاوی می تواند هفته‌ها و ماه‌ها در زمان انجام پایان نامه صرفه جویی نماید .

اگر در زمینه داده کاوی،  متن کاوی، نظر کاوی در حال تحقیق یا پیاده سازی پروژه یا پایان نامه هستید برای گرفتن مشاوره یا دادن سفارش انجام با ما تماس بگیرید.  آکادمی داده در تلگرام (https://t.me/dataacademyحضور دارد برای ارتباط از طریق ایمیل آدرس جیمیل: dataacademyir@gmail.com می باشد.