معرفی کتاب در حوزه علم داده: Think Python

معرفی کتاب در حوزه علم داده: Think Python


  • 306 بازدید

کتاب ها همواره یکی از اصلی ترین منابع دانش و اطلاعات بوده اند، دانشجویان و طالبان علم سعی می کردند با مطالعه کتاب ها در مورد یک موضوع، دانش کافی را اخذ کنند و تخصص خود در آن زمینه را افزایش دهند. 
در این سلسله مقالات کتاب های چاپ شده در حوزه های مختلف علم داده، مانند  داده‌کاوی، متن کاوی، نظر کاوی(عقیده کاوی) و حوزه های مرتبط با آن ها معرفی می گردد. 
همان طور که میدانیم امروزه زبان انگلیسی زبان علم و دانش و زبان ارتباط بین انسانهاست. علاقه مندان علم داده باید سعی کنند علم داده را از منابع انگلیسی بیاموزند، بدین ترتیب که از کتاب های چاپ شده در حوزه علم داده به زبان انگلیسی استفاده نمایند. زیرا در برخی موارد مطالب سنگین با ترجمه مبهم به فارسی ثقل تر می شود و کار دانشجویان و علاقه مندان علم داده برای فهم مطالب سخت تر می گردد. در این بخش کتابهای معتبر چاپ شده در زمینه علم داده  به زبان انگلیسی ارائه خواهد شد. این کتاب ها سالهاست مورد تائید اهل فن قرار گرفته اند و شما میتوانید مطالب آن ها را با خیالی آسوده مطالعه کرده و مورد استفاده قرار دهید. 

Think Python

اگر در پایتون تازه کار هستید در واقع مخاطب اصلی کتاب Think Python می باشید. در این کتاب مفاهیم اصلی و پایه زبان برنامه نویسی پایتان(پایتون) برای اشخاصی که از پایتان(پایتون) برای داده کاوی و متن کاوی و علوم مرتبط استفاده خواهند کرد ارائه شده است. از ساختمان داده تا توابع و ارث بری مفاهیمی است که در این کتاب به آن ها پرداخته شده است. بر اساس آخرین تحقیقات زبان برنامه نویسی پایتان(پایتون) همچنان محبوب ترین زبان برنامه نویسی در بین علاقه مندان به علم داده و یادگیری ماشین است. بنابراین اگر به دنبال رسیدن به درجه اجتهاد در علم داده هستید یادگرفتن پایتان(پایتون) ضروری به نظر می رسد. 

  • Functions
  • Iteration
  • Data structures
  • Files
  • Classes
  • Methods
  • Inheritance

این کتاب به دنبال آموزش پایتان(پایتون) به طور کاملا پیشرفته است. این کتاب در 13 فصل شامل عناوین بالا و 240 صفحه به بازار عرضه شده است. 

با تلاش های آکادمی داده و تیم فنی دیتاهارت پی دی اف این کتاب به صورت رایگان برای دانلود ارائه می گردد. 

اگر در زمینه علم داده در حال تحقیق یا پیاده سازی پروژه یا پایان نامه هستید برای گرفتن مشاوره یا دادن سفارش انجام با ما تماس بگیرید.  آکادمی داده در تلگرام (https://t.me/dataacademyحضور دارد برای ارتباط از طریق ایمیل آدرس جیمیل: dataacademyir@gmail.com می باشد.  

افتخار آکادمی داده، همسفر بودن با شما در راه یادگیری علم داده است.