معرفی کتاب در حوزه علم داده: Understanding Machine Learning: From Theory to Algorithms

معرفی کتاب در حوزه علم داده: Understanding Machine Learning: From Theory to Algorithms


  • 779 بازدید

کتاب ها همواره یکی از اصلی ترین منابع دانش و اطلاعات بوده اند، دانشجویان و طالبان علم سعی می کردند با مطالعه کتاب ها در مورد یک موضوع، دانش کافی را اخذ کنند و تخصص خود در آن زمینه را افزایش دهند. 
در این سلسله مقالات کتاب های چاپ شده در حوزه های مختلف علم داده، مانند داده‌کاوی، متن کاوی، نظر کاوی(عقیده کاوی) و حوزه های مرتبط با آن ها معرفی می گردد. 
همان طور که میدانیم امروزه زبان انگلیسی زبان علم و دانش و زبان ارتباط بین انسانهاست. علاقه مندان علم داده باید سعی کنند علم داده را از منابع انگلیسی بیاموزند، بدین ترتیب که از کتاب های چاپ شده در حوزه علم داده به زبان انگلیسی استفاده نمایند. زیرا در برخی موارد مطالب سنگین با ترجمه مبهم به فارسی ثقل تر می شود و کار دانشجویان و علاقه مندان علم داده برای فهم مطالب سخت تر می گردد. در این بخش کتابهای معتبر چاپ شده در زمینه علم داده  به زبان انگلیسی ارائه خواهد شد. این کتاب ها سالهاست مورد تائید اهل فن قرار گرفته اند و شما میتوانید مطالب آن ها را با خیالی آسوده مطالعه کرده و مورد استفاده قرار دهید. 

Understanding Machine Learning: From Theory to Algorithms

مفاهیم و الگوریتم های یادگیری ماشین ستون های اصلی علوم داده را تشکیل می دهند شما نمی توانید بدون بهره گیری از الگوریتم های یادگیری ماشین مدلی برای داده‌کاوی، متن کاوی، نظر کاوی(عقیده کاوی) و حوزه های مرتبط ایجاد نمائید. 

یکی از چالش های اصلی در استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشین این است که آیا دانستن نحوه کار این الگوریتم ها به استفاده بهتر و بهینه تر از آنها کمک می کند یا خیر؟ 

دربسیاری از موارد پاسخ بله است. اگر با نحوه کار الگوریتم ها آشنا باشید و پارامترهای بهینه برای مقادیر الگوریتم ها ارائه دهید مدل هایی با دقت بالا به دست می آید. این کتاب به دنبال آموزش مفاهیم یادگیری ماشین از دید تئوری است. این کتاب در 31 فصل شامل عناوین بالا و 441 صفحه به بازار عرضه شده است. 

با تلاش های آکادمی داده و تیم فنی دیتاهارت پی دی اف این کتاب به صورت رایگان برای دانلود ارائه می گردد. 

اگر در زمینه علم داده در حال تحقیق یا پیاده سازی پروژه یا پایان نامه هستید برای گرفتن مشاوره یا دادن سفارش انجام با ما تماس بگیرید.  آکادمی داده در تلگرام (https://t.me/dataacademyحضور دارد برای ارتباط از طریق ایمیل آدرس جیمیل: dataacademyir@gmail.com می باشد.

افتخار آکادمی داده، همسفر بودن با شما در راه یادگیری علم داده است.