انجام پایان نامه داده کاوی، شناسایی بیماران پرهزینه برای سیستم سلامت با استفاده از روش ها و الگوریتم های داده کاوی

انجام پایان نامه داده کاوی، شناسایی بیماران پرهزینه برای سیستم سلامت با استفاده از روش ها و الگوریتم های داده کاوی


  • 608 بازدید

 داده کاوی سلامت یکی از پرطرفدارترین حوزه‌های تحقیقاتی در بین علاقه‌مندان داده کاوی و تحقیقات مرتبط با آن است.  شناسایی و طبقه بندی بیماران پرهزینه یک عنوان جذاب برای تحقیقات در حوزه مدیریت سلامت است که توسط روش ها و الگوریتم های داده کاوی قابل انجام است .
 پیش بینی هزینه های مراقبت از یک بیمار برای  سیاست گذاری ها  و برنامه ریزی های مدیران سلامت یک کشور یا یک شرکت بیمه بسیار حیاتی و در آینده آن مرکز تاثیر گذار است .  شناسایی بیماران پرهزینه و تخمین هزینه‌های آنها می‌توانند در مدیریت مالی بهتر و توانمند تر مرکز مهم باشد .
برای شناسایی الگوی بیماران پر هزینه، روش ها و الگوریتم های داده کاوی بهترین راه حل می باشد. این عنوان می‌تواند یک عنوان جالب برای علاقه‌مندان انجام پایان نامه در حوزه داده کاوی باشد.

کپی برداری بدون ذکر منبع، براساس قانون جرایم اینترتی و مادۀ 12 فصل سوم قانون جرایم رایانه ای غیر قانونی بوده و مجازات جزای نقدی و حبس دارد و شرعا نیز حرام است! 

اگر در زمینه مدیریت داده کاوی سلامت در حال تحقیق یا پیاده سازی پروژه یا پایان نامه هستید برای گرفتن مشاوره یا دادن سفارش انجام با ما تماس بگیرید.  آکادمی داده در تلگرام، واتزآپ و تمامی پیام رسان های ایرانی(سروش، آی گپ، بله، گپ و ویسپی) با شماره 09120637751 حضور دارد برای ارتباط از طریق ایمیل آدرس جیمیل: dataacademyir@gmail.com می باشد. 

افتخار آکادمی داده، همسفر بودن با شما در راه یادگیری علم داده است.